Registrace

*
Vlastníte již členství daydreams?
 
 
daydreams - Zákaznický servis : pro ČR (+420) 253 253 800
pro SK (+421) 232 195 490

Vyhledat místo
Délka pobytu
3 x noc
  • 1 noc
  • 2 x noc
  • 3 x noc
Datum pobytu
příjezd
odjezd
pevné
Flexibilní
Počet osob | pokoj
2 x dospělá os.,
0 děti
1 x pokoj

Pokoj 1

Rezervace více pokojů a osob

Více pokojů a osob si můžete rezervovat, pokud jste přihlášení ke svému zákaznickému účtu a ve svém profilu máte platnou kartu DreamCard, nebo odpovídající počet daydreams poukazů.

Do obchodu

 

CHUMELÍ SE CHUMELÍ

Vyrazte s daydreams na hory.

Kupte si poukaz nebo členství daydreams a užijte si zimních radovánek v našich pečlivě vybraných hotelech a penzionech s polopenzí za skvělé ceny.

Ladovská zima s bílou peřinou a jasně modrou oblohou doslova vybízí ke sjíždění svahů, sáňkování a běžkaření. Užijte si s dětmi stavění sněhuláků, koulování a válení sudů po stráních v některém z našich ubytovacích zařízení po Čechách nebo v zahraničí.

Dáte-li raději přednost relaxaci a odpočinku, pak Vás určitě po procházce zmrzlou přírodou potěší některý z našich wellness pobytů.

Cestujte s daydreams chytře a vyzkoušejte naše krátkodobé pobyty, dokud to ještě jde.

Nabídku ubytování pro Vás neustále rozšiřujeme nejen v Čechách, ale již brzy i na Slovensku. Máte se na co těšit.

Plňte si své sny s daydreams

ukázat celý text

VÁNOČNÍ ČAS V KARLOVÝCH VARECH

Karlovy Vary jsou proslulé nejen lázeňstvím se svými 79 teplými, minerálními a léčivými prameny, kdy se jich 13 používá k pitné ozdravné kůře a 14. pramen pana Bechera to tradičně zakončuje, ale také krásným historickým prostředím z dob Karla IV. Procházka po promenádě se stane nejen kulturním, ale také společenským zážitkem. Karlovy Vary jsou celkově o pohodě, relaxaci a odpočinku. Můžete si užívat wellness, vyjít si do malebné přírody nebo si zahrát třeba golf na prvním republikovém golfovém hřišti. V době předvánoční však určitě stojí za návštěvu zámeček Dubí, který ve svých útrobách schovává ducha Vánoc. Je totiž prvním a jediným vánočním domem v České republice, který přináší návštěvníkům takřka nekončící inspiraci na vánoční výzdobu. Andělská kavárna snad u každého navodí pohádkový vánoční čas. Nechte se proto i Vy hýčkat duchem Vánoc, například v našem partnerském ubytovacím zařízení na Statku Bernard, kde si můžete vyzkoušet některé z tradičních řemesel a děti dozajista potěší možnost pohladit si třeba ovečku nebo jiné z tamních domácích zvířat. Rozmazlovat Vás oproti tomu budou v Spa Hotelu Anglický Dvůr, který se nachází v samotném srdci Karlových Varů a poskytne Vám mnoho variant léčebných kůr. Stačí si jen vybrat, který vánoční příběh je ten Váš.

 

 

ukázat celý text

ZIMNÍ DOVOLENÉ

Pro milovníky zimních sportů začíná to nejkrásnější období v roce. Dobře upravené sjezdovky, zasněžené kopce a krásná zimní krajina, to vše naznačuje, že je na čase oprášit své vybavení na hory a je jedno zda se bude jednat o lyže, běžky, snowboardy, sáňky nebo sněžnice.

Určitě se rozmýšlíte, zda dát přednost dlouhému pobytu, z kterého však vždy po návratu prohlásíte „potřebuji další dovolenou“, nebo zda zvolit krátké pobyty, kterých si během zimy můžete dopřát hned několik za sezónu. Krátké dovolené mají tu výhodu, že člověk předem ví, že u jedné nezůstane a nemá tak tendenci stihnout vše za jeden pobyt, protože jak všichni víme – to se prostě nedá. 

Náš koncept daydreams je proto ideální volbou jak spojit příjemné s užitečným a jak při svých krátkých, ale častých dovolených ušetřit. Nabízíme vyhledávané cíle pro zkušené i začínající lyžaře, snowboardisty nebo jen milovníky dlouhých procházek. Možností zábavy je nespočet tak proč nevyzkoušet postupně všechny. Naše daydreams hotely nabízejí ideální zázemí pro všechny tyto aktivity.

Jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice je bez pochyb obec Boží Dar (1028 m n. m.), která leží na hranici s Německem pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Zde Vás přivítáme ve starobylém hotelu Zelený Dům patřícího k několika málo dochovaným kulturním památkám Božího Daru. Pouhých 120 km od Prahy, 100 km od Plzně a 15 km od Karlových Varů najdete kompletní zázemí špičkového lyžařského střediska. Samozřejmostí jsou uměle zasněžované sjezdovky a jejich denní úprava. Každoročně modernizovaný systém výroby technického sněhu posílil o dalších pět sněhových děl. Můžete si zajezdit celkem na 31,5 km sjezdovek s 5 lanovkami, 11 vleky a 5 lyžařskými pásy dětských parcích. Pokud patříte mezi milovníky běžek určitě si přijdete na své a vyberete některou z více než 120 km různě náročných běžeckých tratí. Božímu Daru se také říká Ježíškovo městečko. To, že na Božím Daru bydlí Ježíšek a že tu vyřizuje svou poštu možná mnoho dětí ani jejich rodičů neví. Nejlepší na tom je, že děti nemusí čekat na Vánoce a mohou se „setkat“ s Ježíškem hned na několika místech po celý rok. Vydejte se po stopách Ježíška a po absolvování Ježíškovy cesty získají děti malé dárky. Po celý rok tu též lze zanechat svá přání na Ježíškově poště. Toto je jen jeden z mnoha typů jak využít náš daydreams poukaz nebo daydeams členství.

ukázat celý text

KOUZELNÁ PODZIMNÍ PRAHA

Podzimní Praha doslova vybízí k procházkám. Nejkrásnější metropole střední Evropy toho může opravdu hodně nabídnout, ne nadarmo se jí říká stověžatá. Udělejte si procházku třeba na Petřínskou rozhlednu nebo podél Vltavy, kde vás doslova okouzlí romantická atmosféra. Kampa je oblíbeným místem zamilovaných, kde uprostřed barvami zalitého parku a zurčící vodou za sebou vznikl nejeden román. Klasické památky spadající do seznamu kulturního dědictví UNESCO snad není třeba ani zmiňovat. Kdo by neznal slavný Orloj navazující na Staroměstské náměstí, nebo malebné uličky, kterými se dostanete až k monumentálnímu Pražskému hradu. Při svých procházkách oceníte i spousty restaurací nabízejících klasickou českou kuchyni. Večer nezapomeňte zavítat do pivnice na ochutnávku zlatého moku nebo do jednoho z mnoha pražských divadel. V Praze si zkrátka každý najde to své. Ubytovat se můžete v některém z našich pečlivě vybraných hotelů s rodinnou atmosférou, kde se budete cítit příjemně a můžete si zde například nerušeně přečíst některou z legend, kterými je Praha doslova opředena.

Vyberte si svůj daydreams hotel v Praze, ve městě neomezených možností. 

 

ukázat celý text

DAYDREAMS KONEČNĚ  V ČESKU

Koncern freedreams, který na trhu působí již přes 20 let se nyní rozšiřuje i o Českou republiku. Jedná se o jedinečný projekt, zahrnující pobyty v pečlivě vybraných hotelech. Hotely musí splňovat vysoké daydreams standardy, aby uspokojily i nejnáročnější klientelu. Samozřejmostí je kvalitní stravování formou polopenze (snídaně i večeře), které jsou již obsaženy v ceně nabízeného ubytování. Všechny hotely se nacházejí v turisticky zajímavých oblastech, tudíž je pouze na vás, zda se rozhodnete objevovat krásu hor, posedět u dobrého vína, relaxovat či s dětmi vyrazit na zábavné stezky. Většina hotelů nabízí rodinné pokoje či apartmány pro 2 dospělé osoby a až 3 děti.

Výhodou tohoto konceptu je především možnost získat za zvýhodněnou cenu, minimálně o 30% avšak až o 60% nižší cenu ubytování s polopenzí, než za jakou je daný hotel dostupný běžným hostům. Navíc, za mnoho let zkušeností si hotely našich členů váží a chovají se k nim nadmíru přátelsky. Možná i díky tomu máme každoročně více jak 2 milióny rezervací.

Koncept daydreams staví na ročním členství a jednorázových dydreams poukazech.

 

Freedreams je dceřinou společností mediální skupiny  Hubert Burda Media  a součástí  BurdaDirect Gruppe.

ukázat celý text

PŘÍBĚH SNU DAYDREAMS

Náš příběh se začal odehrávat v polovině 80. let 20. století v Nizozemsku. Výhodná nabídka ubytování byla vždy uveřejněna v některém z populárních periodik. Na počátku 90. let 20. století převzali koncept daydreams tři lidé, ze třech zemí. Nově se tak koncept rozšířil do Nizozemska, Belgie a Německa. Projekt se stal velice oblíbeným a postupně se zapojovaly i další země v Evropě. V průběhu let se projekt přehoupl z tištěné propagandy do online světa, čímž oslovil ještě více zákazníků, kteří jej pravidelně využívají a stávají se tak dlouhodobými členy. O celoevropské oblibě daydreams svědčí i skutečnost, že během kritického roku 2020 si přes daydreams naši členové rezervovali více než 2 miliony pobytů.

Koncept cenově dostupného krátkodobého ubytování s polopenzí vyhovuje neustále více lidem, kteří v hektické době potřebují alespoň na chvilku změnit prostředí, odpočinout si od všedního ruchu a načerpat nové síly.

 

Daydreams nabízí neustále nové hotely, kterých má v současné době přes 2000 po takřka celé Evropě.

Jak vidíte, plnit si své sny je možné. Plňte si i vy své sny s daydreams a cestujte chytře

 

ukázat celý text

KRÁTKÉ, ALE ČASTÉ DOVOLENÉ

23.11.2020

 

Prodloužené víkendy nebo tolik oblíbené eurovíkendy je něco, na co jsme si za posledních 15 let dobře zvykli. Dlouhá dovolená je určitě důležitá, ale na rozdíl od prodlouženého víkendu se musí plánovat delší dobu dopředu, musí se sladit termíny s přáteli a v práci, a především je výrazně dražší.

 

Koncept krátkých dovolených je něco, co nás dokáže rychle vzpružit a zrelaxovat. Přinášíme do České a Slovenské republiky lety prověřený německý koncept daydreams. Spolupracujeme s hotely, které chtějí využívat svoji volnou kapacitu i za levnějších podmínek, a tak dokážeme našim zákazníkům nabídnout ubytování zdarma – zaplatí si pouze polopenzi. Právě proto je možné v případě poukazu nabídnout pouze kratší časové úseky do 3 noclehů. Majitelé členstvít mají počet nocí neomezený a záleží vždy na nabídce vybraného hotelu.

 

Princip je jednoduchý:

  • Zakoupíte poukaz nebo členství nyní
  • Když budete vědět, že se blíží termín vaší dovolené, zjistíte si na našich webových stránkách dostupnost hotelu v lokalitě, která Vám vyhovuje. 
  • Jednoduše přes náš web provedete rezervaci ubytování a svůj poukaz vyčerpáte.

 

Koncept daydreams přináší do České republiky a Slovenska nadšený cestovatel a horal Michal Tyšer. Celou svou profesní dráhu věnuje obchodu a managementu firem, proto dobře ví, jak jsou krátké vzpruhy důležité. Když se mu podařilo najít daydreams koncept v zahraničí, řekl si, že něco takového v Čechách chybí. Domluvil se s vedením firmy v Holandsku a rozjel českou a slovenskou pobočku. Neustále pracuje na rozšíření nabídky, i když již teď je opravdu z čeho vybírat. Přidejte se k nám na FB a sledujte všechny novinky. A pokud rádi cestujete, vyzkoušejte si buď poukaz nebo rovnou členství.

ukázat celý text