Registrace

*
Vlastníte již kartu dreamcard?
 
 
daydreams - Zákaznický servis : pro ČR (+420) 253 253 800
pro SK (+421) 232 195 490

Vyhledat místo
Délka pobytu
3 x noc
  • 1 noc
  • 2 x noc
  • 3 x noc
Datum pobytu
příjezd
odjezd
pevné
Flexibilní
Počet osob | pokoj
2 x dospělá os.,
0 děti
1 x pokoj

Pokoj 1

Rezervace více pokojů a osob

Více pokojů a osob si můžete rezervovat, pokud jste přihlášení ke svému zákaznickému účtu a ve svém profilu máte platnou kartu DreamCard, nebo odpovídající počet daydreams poukazů.

Do obchodu

 

ZIMNÍ DOVOLENÉ

10.12.2020

Pro milovníky zimních sportů začíná to nejkrásnější období v roce. Dobře upravené sjezdovky, zasněžené kopce a krásná zimní krajina, to vše naznačuje, že je na čase oprášit své vybavení na hory a je jedno zda se bude jednat o lyže, běžky, snowboardy, sáňky nebo sněžnice.

Určitě se rozmýšlíte, zda dát přednost dlouhému pobytu, z kterého však vždy po návratu prohlásíte „potřebuji další dovolenou“, nebo zda zvolit krátké pobyty, kterých si během zimy můžete dopřát hned několik za sezónu. Krátké dovolené mají tu výhodu, že člověk předem ví, že u jedné nezůstane a nemá tak tendenci stihnout vše za jeden pobyt, protože jak všichni víme – to se prostě nedá. 

Náš koncept daydreams je proto ideální volbou jak spojit příjemné s užitečným a jak při svých krátkých, ale častých dovolených ušetřit. Nabízíme vyhledávané cíle pro zkušené i začínající lyžaře, snowboardisty nebo jen milovníky dlouhých procházek. Možností zábavy je nespočet tak proč nevyzkoušet postupně všechny. Naše daydreams hotely nabízejí ideální zázemí pro všechny tyto aktivity.

Jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice je bez pochyb obec Boží Dar (1028 m n. m.), která leží na hranici s Německem pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Zde Vás přivítáme ve starobylém hotelu Zelený Dům patřícího k několika málo dochovaným kulturním památkám Božího Daru. Pouhých 120 km od Prahy, 100 km od Plzně a 15 km od Karlových Varů najdete kompletní zázemí špičkového lyžařského střediska. Samozřejmostí jsou uměle zasněžované sjezdovky a jejich denní úprava. Každoročně modernizovaný systém výroby technického sněhu posílil o dalších pět sněhových děl. Můžete si zajezdit celkem na 31,5 km sjezdovek s 5 lanovkami, 11 vleky a 5 lyžařskými pásy dětských parcích. Pokud patříte mezi milovníky běžek určitě si přijdete na své a vyberete některou z více než 120 km různě náročných běžeckých tratí. Božímu Daru se také říká Ježíškovo městečko. To, že na Božím Daru bydlí Ježíšek a že tu vyřizuje svou poštu možná mnoho dětí ani jejich rodičů neví. Nejlepší na tom je, že děti nemusí čekat na Vánoce a mohou se „setkat“ s Ježíškem hned na několika místech po celý rok. Vydejte se po stopách Ježíška a po absolvování Ježíškovy cesty získají děti malé dárky. Po celý rok tu též lze zanechat svá přání na Ježíškově poště. Toto je jen jeden z mnoha typů jak využít náš daydreams poukaz nebo kartu Dreamcard.

 

ukázat celý text

Krátké, ale časté dovolené

23.11.2020

 

Prodloužené víkendy nebo tolik oblíbené eurovíkendy je něco, na co jsme si za posledních 15 let dobře zvykli. Dlouhá dovolená je určitě důležitá, ale na rozdíl od prodlouženého víkendu se musí plánovat delší dobu dopředu, musí se sladit termíny s přáteli a v práci, a především je výrazně dražší.

 

Koncept krátkých dovolených je něco, co nás dokáže rychle vzpružit a zrelaxovat. Přinášíme do České a Slovenské republiky lety prověřený holandský koncept daydreams. Spolupracujeme s hotely, které chtějí využívat svoji volnou kapacitu i za levnějších podmínek, a tak dokážeme našim zákazníkům nabídnout ubytování zdarma – zaplatí si pouze polopenzi. Právě proto je možné v případě poukazu nabídnout pouze kratší časové úseky do 3 noclehů. Majitelé karet mají počet nocí neomezený a záleží vždy na nabídce vybraného hotelu.

 

Princip je jednoduchý:

  • Zakoupíte poukaz nebo kartu nyní v akci s platností 2 roky
  • Když budete vědět, že se blíží termín vaší dovolené, zjistíte si na našich webových stránkách dostupnost hotelu v lokalitě, která Vám vyhovuje. Cenu za polopenzi, kterou zaplatíte ve vybraném hotelu, znáte vždy předem.
  • Jednoduše přes náš web provedete rezervaci ubytování a svůj poukaz vyčerpáte.

 

Koncept daydreams přináší do České republiky a Slovenska nadšený cestovatel a horal Michal Tyšer. Celou svou profesní dráhu věnuje obchodu a managementu firem, proto dobře ví, jak jsou krátké vzpruhy důležité. Když se mu podařilo najít daydreams koncept v zahraničí, řekl si, že něco takového v Čechách chybí. Domluvil se s vedením firmy v Holandsku a rozjel českou a slovenskou pobočku. Neustále pracuje na rozšíření nabídky, i když již teď je opravdu z čeho vybírat. Přidejte se k nám na FB a sledujte všechny novinky. A pokud rádi cestujete, vyzkoušejte si buď poukaz nebo rovnou kartu.

ukázat celý text