Registrace

*
Vlastníte již členství daydreams?
 
 
daydreams - Zákaznický servis : hotels@daydreams.com
všední dny 9.00 - 18.00 hodin
Vyhledat místo
Délka pobytu
3 x noc
 • 1 noc
 • 2 x noc
 • 3 x noc
 • 4 x noc
 • 5 x noc
 • 6 x noc
Datum pobytu
příjezd
odjezd
pevné
Flexibilní
Počet osob | pokoj
2 x dospělá os.,
0 děti
1 x pokoj

Pokoj 1

Rezervace více pokojů a osob

Více pokojů a osob si můžete rezervovat, pokud jste přihlášení ke svému zákaznickému účtu a ve svém profilu máte platnou kartu DreamCard, nebo odpovídající počet daydreams poukazů.

Do obchodu

 

KOUZELNÝ SVĚT LEGA

Kdo by neznal fenomén Lega a kdo by si s ním kdy nehrál? Vždyť kdo si hraje, nezlobí a s Legem si vyhrají jak malí, tak i velcí. Lego vzniklo v dílně truhláře Ole Kirk Christiansena, který zrovna neměl co dělat, a tak se pustil do výroby dřevěných hraček. V roce 1934 vznikl pojem Lego, jehož jméno je tvořeno z dánské věty leg godt, tj. hraj si dobře. Dřevěné hračky se začali těšit oblibě, a tak se truhlář rozhodl koupit si lis na plasty a používat nový materiál. Klasické Lego, jak jej známe v dnešní podobě však započala v roce 1949 vyrábět až továrna v Billundu, ale neshledala se s příliš velkým úspěchem. Úspěch se začal dostavovat až po svém vylepšení v roce 1954. Dnešní výroba kostek je již celosvětovou záležitostí, vyrábí se i v České republice. Co si takhle zajít do Muzea Lega a zjistit si o této plastové legendě více informací? Po České republice jich naleznete hned 5 a s daydreams můžete využít jedinečnou slevu ve výši 30% z ceny vstupného s kódem LEGO DAYDREAMS. Tak neváhejte a ubytujte se za výhodnou cenu s námi např. v Kutné Hoře a budete mít Lego jako na dlani, navíc si pochutnáte na výborných domácích buchtách. Cestujte chytře s daydreams.

ukázat celý text

V LÉTĚ U JEZERA

Jezero Traunsee se nachází v Horním Rakousku a jedná se o nejhlubší jezero v celém Rakousku, jeho hloubka sahá až do 191 m. Z východní části se do jezera budete jen těžko dostávat, zato zde objevíte krásnou přírodu, která je narušena jen malým počtem obydlí. Celému jezeru vévodí masiv Trounstein který obtékají další skalní bloky. Pokud Vás tedy v létě nelákají přímořská městečka, ale preferujete-li raději panenskou krajinu s průzračně čistou vodou, je právě Traunsee, jednou z možných voleb, jak si užít krásnou dovolenou. Voda je zde vysoce kvalitní v létě nepřesahuje 19°C. Spíše než velké koupačky zde převládají jiné vodní sporty, jako je plachtění, vodní lyžování, atd. Tuto oblast si také oblíbí vyznavači horské cyklistiky, neboť cyklistické trasy vedou kolem takřka celého jezera. Ubytovat se můžete v některém z malebných hotelů, které máme v nabídce. Cestujte chytře, cestujte s daydreams.cz


 

ukázat celý text

LÉTO S DAYDREAMS

Letní prázdniny začínají, což je hlavně pro děti asi nejoblíbenější část roku, končí školní rok a těší se na mnoho aktivit, výletů a nových prožitků. Pro rodiče toto období bývá poněkud stresující, snaží se vybrat dovolenou nebo sami ještě nevědí, kdy jí budou moci čerpat. S členstvím daydreams si můžete užívat jak delší, tak i kratší pobyty v různých zemích Evropy i u nás. Díky členství budete vždy mít kam vyrazit, stačí si jen vybrat. Cestujte s námi, cestujte chytře!

ukázat celý text

DAYDREAMS

Cestujte chytře a užívejte si celý rok neomezeného cestování díky členství daydreams. Na výběr máte z více jak dvou tisíc hotelů po Evropě se slevou až 60% z ceny ubytování! Můžete se rozjet sami za odpočinkem, s rodinou se vydat za skvělými zážitky a v zimě na lyžovačku s přáteli. Při svých cestách můžete díky daydreams ochutnat lokální gastronomii, která je v našich hotelech na vysoké úrovni a v ceně ubytování je většinou zahrnuta již nejen snídaně, ale také večeře. Daydreams je tu pro Vás a těší se na Vaše zážitky!

ukázat celý text

MRAVENČÍ STEZKOU

Plánujete si udělat volno a vyrazit s dětmi někam po českých luzích a hájích? A už jste slyšeli o Mravenčí naučné stezce? Užijí si ji nejen děti, ale i dospělí. Stezku naleznete v Jizerských horách, začíná v Bedřichově a míří k vrchu Nekras. Dlouhá je jen 1,5 km, cestou vyplňujete tajenku. Za pomoci dřevěných soch a díky tajence se seznámíte se zvířátky co žijí v Jizerských horách. Odměnou za správné vyluštění je sleva na půjčení koloběžek. Stezka končí u známé rozhledny Královka odkud je krásný výhled do okolí. Pokud byste se chtěli v této lokalitě zdržet, můžete využít krásného ubytování v Resortu Uko, kde si děti užijí spoustu zábavy a rodiče si mohou odpočinout ve wellness RESORT UKO. Cestujte chytře a poznávejte krásy naší zemně.

ukázat celý text

KOUZLO KATALÁNSKA

Costa Brava je jednou z nejoblíbenějších destinací Katalánska, rozkládající se na pobřeží Středozemního moře ve Španělsku a přímo hraničící s Francií. Zaujme Vás zde nádherná krajina i nepřeberné množství historických památek. Krásy Barcelony asi není třeba blíže představovat, ale co se takhle s daydreams vypravit do Tossa de Mar, nejzelenějšího města Costa Bravy? Naleznete zde krásnou pláž ohraničenou útesy, kde se můžete nechat ovívat svěžím přímořským vánkem. Večer se můžete vypravit na pevnost Villa Vella, která kdysi sloužila jako ochrana proti pirátům nebo se vypravit do nádherného botanického parku, kde objevíte přes sedm tisíc druhů rostlin. S daydreams se můžete ubytovat v klidné části městečka v hotelu APARTHOTEL GHT TOSSA PARK v příjemném studiu či apartmánu s velkou venkovní zahradou a bazénem. Cestujte chytře!

ukázat celý text

Darováním daydreams darujete nezapomenutelný zážitek a budete originální!

 • Oceňte své zaměstnance, spolupracovníky, partnery
 • Udělejte radost sami sobě
 • Soutěžte o zajímavou cenu
 • Sorry gift – omluvte se stylově
 • Odměňte za věrnost

 

ukázat celý text

ITALSKÉ RIMINI

Rimini je jednou z nejvyhledávanějších letních destinací Itálie na jaderském pobřeží. Jedná se o tradiční lázeňské město, kdy první lázně zde byly vystavěny již v roce 1843. Dodnes se v Rimini dochovala řada římských a středověkých památek, za návštěvu stojí například jeden z nejstarších dochovaných oblouků z roku 27 př. n.l. Augustův oblouk, který byl věnován římskému císaři Octavianu Augustovi římským senátem. Oblouk slouží jako městská brána, která je však tak velká, že se do ní nemohla vejít žádná vrata a vstup do města tak byl zcela přístupný. Zaujme Vás i sedmdesát metrů dlouhý most Ponte di Tiberio a mnoho dalších památek z dob Římských či novějších. Do Rimini se však vydávají hosté především za dlouhými, širokými písečnými plážemi lemovanými palmami a za gastronomickými zážitky. V okolí si můžete užívat v zábavních parcích a delfináriu, což ocení především mladší návštěvníci.  S daydreams můžete zavítat například do malebného hotelu Touring HOTEL TOURING, nacházejícího se v bezprostřední blízkosti pláže.

ukázat celý text

JARNÍ PROVENCE

Tvrdí se, že Francouzská Provence je krásná vždy, ale kdo ji zažil na jaře, jistě potvrdí, že v tuto dobu je nejkrásnější. Vše kvete a malebné vesničky či městečka vycházející jakoby z temen kopců, jsou nezapomenutelným zážitkem. Vše začíná vonět po bylinkách a levanduli, což navozuje neskutečně romantickou atmosféru. Ubytovat se s daydreams můžete například v malebném hotelu Le Lion D'Or který se nachází v centru středověkého města Rocamadour. Je to krásný a prostorný dům s tradičním charakterem. Vyhlídkový hotelový restaurant leží nad údolím Alzou. V rustikálním, příjemném prostředí budete moci ochutnávat vynikající gourment-kuchyni z oblasti Quercy-Périgord. Objevte toto magické místo a mnoho rozličných pamětihodností regionu. Cestujte chytře s daydreams a okuste krásu Provence na vlastní kůži a prožijte s námi tak jeden krásný sen.

ukázat celý text

ZA KVĚTINOVOU INSPIRACÍ

Jaro je v plném květu, tak co si zajet do Keukenhofu a nasbírat inspiraci na zkrášlení vlastní zahrádky či balkonu. Zahrada Evropy, jak je také Keukenhof nazýván je největším květinovým parkem v Evropě. Nachází se v Holandsku nedaleko Amsterdamu. V současné době je park plný tulipánů, které Vás na první pohled uchvátí. Ale není to samozřejmě jen o tulipánech, naleznete zde zhruba 800 druhů květin a ohromný lesopark. Záhony jsou členěny do různých tvarů a několika vrstev, aby se návštěvníci parku mohli po celou dobu kochat rozkvetlými květinami. S daydreams se můžete levně ubytovat v některém z našich hotelů a udělat si tak krásný výlet, nejen do světa květin. Ubytovat se s daydreams můžete například v Fletcher Hotel-Resort **** a zažít poklidnou atmosféru v blízkosti Keukenhofu, Amsterodamu i Haarlemu FLETCHER HOTEL-RESORT SPAARNWOUDE (daydreams.cz). Cestujte chytře s daydreams a poznávejte krásy Evropy za skvělé ceny.

ukázat celý text

NOVINKY V DAYDREAMS

V současné složité době roste stále větší poptávka po tuzemském ubytování, proto jsme v daydreams připravili spoustu novinek především z našich luhů a hájů! Můžete se těšit na nové druhy ubytovacích zařízení, nové tématické okruhy i speciální bonusy. S námi si cestování užijete, protože s daydreams se cestujte chytře. Již dnes si můžete zakoupit členství, navíc do 30.4.2022 ještě se slevou 30%, stačí jen zadat kód: VELIKONOCE. Neváhejte a využijte této jedinečné nabídky skvělého cestování s daydreams.cz.

ukázat celý text

ZAŽIJTE VELIKONOCE JINAK

Velikonoce v České republice jsou neodmyslitelně spjaté s dobrým jídlem a pitím, výrobou kraslic a pletením pomlázek. Mezi kulinářské zážitky patří bezesporu nádivka s čerstvě natrhanou jarní kopřivou, pečený beránek a mazanec.

Jaké jsou ale tradice v dalších zemích Evropy? Ideálně si vyberte s daydreams některou z Evropských destinací a zažijte velikonoční svátky dané země napřímo. Krátké pobyty s daydreams jsou k tomuto přímo dělané, a navíc za skvělou cenu. A abyste věděli, kam vycestovat, zde je pár tipů na oslavu Kristova vzkříšení či některého z pohanských svátků v Evropě.

Skotové například drží keltskou tradici podávání tradiční skotské whisky. Ve Francii si vychutnávají jehněčí maso a pokrmy z vajec se sklenkou vína především v kruhu rodinném. Španělé také zůstávají u vína, avšak míří do ulic, kde sledují procesí připomínající středověkou inkvizici. Doprava je zde značně omezena a lidé tak mohou vesele slavit a hodovat. V sousedním Německu je tradicí schovávat dětem vajíčka a pamlsky od velikonočního zajíčka. V posledních letech se však v Německu nezapomíná ani na dospělé, kterým velikonoční zajíček schovává nadílku v podobě lahví s pivem. Britové začínají velikonoční svátky palačinkovým dnem, následně cukrovinky schová po zahradě a domě velikonoční zajíček a aby nebyla dospělým dlouhá chvíle, krátí si čas popíjením punče nebo cideru.

Tak co? Která z tradic Vás láká nejvíc? Daydreams pro Vás připravil velikonoční slevu 30%, stačí jen zadat kód VELIKONOCE na: daydreams a můžete vyrazit za novými velikonočními zážitky.

ukázat celý text

VELIKONOČNÍ SVÁTKY S DAYDREAMS

Velikonoční svátky patří mezi jedny z nejoblíbenějších svátků po celé Evropě. Využijte jedinečný projekt krátkodobých pobytů a vydejte se s námi za koledou do jednoho z 2000 tisíc pečlivě vybíraných hotelů. Ušetřete si práci s přípravou velikonoční hostiny, sbalte pomlázku, připravte si dárek, aby Vás nepokakal beránek a vydejte se s daydreams do některého z hotelů, který Vám připraví velikonoční menu a vy si jen bezstarostně budete užívat velikonoční atmosféru ať již ve dvou nebo s celou rodinou. Vždyť velikonoční svátky jsou vítáním jara, nového zrození, plodnosti, naděje a lásky. Jaro začíná pučet v květ tak se vypravte objevovat krásy přírody, toulat se lesem nebo se jen uvelebte na hotelové terase s šálkem horkého čaje a vychutnávejte si první jarní sluneční paprsky. S daydreams budete hýčkáni za skvělou cenu.

 

ukázat celý text

KALÁBRIJSKÉ JARO JE ZALITÉ SLUNCEM

Kalábrie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách. Chcete-li načerpat energii ze slunce a dobrého vína, je právě Kalábrie tím správným místem. Již v dubnu se teploty pohybují kolem 20°C, v květnu pak až 25°C a o dobré víno není nikdy nouze. Kalábrie je nádherná pro své přírodní scenérie horských masivů tyčících se nad mořem, ale také pro milovníky historie, první stopy lidské přítomnosti sahají až do paleolitu a v řeckém období zde vznikala významná města, která nám dodnes po sobě zanechala spoustu architektonických skvostů. Kvalitní a hojná gastronomie je společně s typickou italskou pohostinností zaručena. Hotely v Kalábrii na jaře nejsou drahé a s daydreams ušetříte ještě víc. Pro naše členy máme skvělé ceny. Přesvědčit se o tom můžete například v hotelu La Bussola, který od roku 1973 vede rodina Giuliano. Přátelství, srdečné přivítání a tradiční pohostinnost vám garantují nezapomenutelný zážitek.

ukázat celý text

IRSKÉ JARO

Chce se Vám vyrazit někam, kde na Vás nebude dopadat stres dnešních dní? Jarní Irsko je k tomu přímo ideální, neboť je zemí s magickou a nespoutanou přírodou, kde se prolínají vrcholky hor s pláněmi, středověké hrady se tyčí nad skalními útesy o které se tříští vlny. Krásu Irska si nejvíce užijete právě teď na jaře, kdy vše začíná být zalité zelení. Ukrýt se před případnou nepřízní počasí můžete do jeskyň nebo pod skalním obloukem. Po dni plném zážitků si můžete vychutnat typické irské pivo nebo dát sklenku kvalitní irské whisky na hotelovém baru. S daydreams můžete procestovat celé Irsko a za skvělé ceny se ubytovat se slevou v některém z námi nabízených hotelů s tradiční atmosférou, jako je například dřívější venkovský dům nyní 4* hotel vedený rodinou Ryan THE ARDILAUN HOTEL  . V Dublinu na Vás zase čeká jeden z předních hotelů TALBOT HOTEL STILLORGAN. Cestujte chytře s daydreams.cz

ukázat celý text

JARO KLEPE NA DVEŘE

Jaro je symbol nového života, pomalu začínají pučet květy a po ne příliš pozitivní zimě se můžeme začít těšit z prvních slunečních paprsků. Je to ideální čas vyrážet na procházky a načerpávat tak potřebnou energii. Je to také čas na detoxikaci těla i ducha. K tomu jsou ideální krátké pobyty s daydreams. Pojďte společně s námi přivítat jaro a vyberte si z naší bohaté nabídky pečlivě vybíraných hotelů jak v Čechách tak i v zahraničí. Všude narazíte na příjemné lidi, dobré stravování formou polopenze a ve většině hotelů naleznete i větší či menší wellness. Vždyť si to přeci všichni zasloužíme, jít si jen tak na chvilku odpočinout a odprostit se od současné, na psychiku velmi náročné doby. Zapomenou na chvilku na okolní svět a jen si užít společné chvíle s partnerem, dětmi nebo přáteli.

ukázat celý text

ZIMNÍ ŠVÝCARSKO

Další zemí, která nabízí nezapomenutelné zimní zážitky je Švýcarsko, které je z větší části pokryto Alpami a navíc Alpami s těmi nejvyššími vrcholky přesahujícími čtyři tisíce metrů nadmořské výšky. Těšit se zde můžete na spousty skvělých lyžařských destinací, ale také na dech beroucí výhledy na ohromná pohoří a naopak z hor na malebné původní vesničky. Švýcarsko je známé i svou kulturní rozmanitostí, kde se potkáte se čtyřmi jazyky, spoustou specialit a určitě nesmíte opomenout ochutnat jejich slavné sýry a čokolády. Když si budete chtít odpočinout od lyží, můžete se vydat do městeček ležících u krásných jezer a jen tak se procházet a pozorovat místní přírodní a kulturní krásy. Daydreams nabízí hned několik hotelů, tak neváhejte a vydejte se s námi prozkoumat tuto zemi, zde jsem pro Vás vybrali pár hotelů z nabídky daydreams, cestujte s námi chytře:

Malý hotel SHEEHOTEL SCHIFF u Bodamského jezera s vlastním parkovištěm a pláží. Vybraná restaurace s rafinovanou kuchyní a exkluzivním výběrem vín. 

Příjemný a komfortní hotel RIGI leží ve středu Vitznau, pouhých 50 metrů od první lanovky v Evropě.

STRANDHOTEL se nachází na idylickém prázdninovém a výletním místě.

 

ukázat celý text

POBYTY V NĚMECKU I V ZIMĚ?

Letošní zima není tak bílá jako byla loni, přesto se na horách s lyžemi vyblbnete dostatečně. Pakliže chcete zažít o jarních prázdninách pestrost a všestrannost, co takhle vyrazit do Německa? Najdete zde pečlivě upravené sjezdovky, ale také spoustu možností k vyžití v různých aquaparcích, zoologických zahradách, nebo si jít jen tak po nákupech. S daydreams si tak můžete užít báječnou dovolenou plnou zábavy. Můžete s námi na hory, na běžkách si projet Durynský les, po památkách a nákupech se vydat do Drážďan nebo prozkoumat starobylý Vogtland. Nabídka cestovatelských zážitků za skvělé ceny je s daydreams bohatá, takže pokud nevíte kam vyrazit, zkuste s námi právě Německo, zde je pár daydreams typů:

Hotel Zum Gründle v Oberhofu, v nejznámějších klimatických lázních v Durynském lese. 

Navštivte saské hlavní město piva Radeberg, vzdálené přibližně 15 minut od Drážďan. S bohatou sportovní nabídkou v hotelu Sportwelt.

Plauen je největší město v saském Vogtlandu a hotel Alexandra se nachází v samém srdci města.

ukázat celý text

DAYDREAMS PODPORUJE CESTOVNÍ RUCH

Daydreams je o snu přátelství, kterému dnešní doba moc nepřispívá a dva roky trvající omezení a restrikce určitě nikomu nesvědčí, našim hotelovým partnerům už vůbec ne. Daydreams spolupracuje s mnoha hotely, nově otevřela český trh a začíná otevírat trh slovenský. Nevybíráme pro Vás však velké hotelové sítě, zaměřujeme se především na menší hotely, které nabízí útulnou atmosféru a osobní přístup a přesně tyto hotely jsou současnou situací zasaženy dosti značně. Daydreams je ctí, že může přispět k podpoře právě těchto ubytovacích zařízení. Naši členové jsou zato odměněni vstřícným přístupem a cítí se v hotelu jako doma. Přidejte se i vy do skupiny daydreams a podpořte tak hotely, které jsou vedené srdcem. Kupte si teď členství nebo poukaz daydreams a můžete si vybrat z více jak 2000 hotelů po Evropě třeba až v létě, navíc s garantovanou slevou 30% až 60 % z ceny základního ubytování a vždy s polopenzí, neboť kvalitní jídlo je základ.

ukázat celý text

RAKOUSKÉ HORY, NO JASNĚ!

Asi jen těžko bychom hledali nějakého lyžaře, který by nikdy nesjížděl svahy u našich sousedů v Rakousku. Ideální podmínky pro lyžování od podzimu do jara, nespočet kilometrů sjezdovek se spoustou atrakcí pro milovníky adrenalinu i odpočinku v tradičních horských restauracích. Perfektně propojená infrastruktura s navazujícími vleky je pro Rakousko samozřejmostí, stejně tak, jako upravené dlouhé sjezdovky. Pokud si teď nejste jistí, kam vyrazit na svahy a které ubytování by pro Vás bylo vhodné, můžete si vybrat z bohaté nabídky daydreams a získat tím skvělé ubytování s polopenzí za super ceny. Chcete luxus, s námi ho můžete mí za bezkonkurenční ceny. Zde jsem pro Vás vybrali jen pár hotelů z naší bohaté nabídky, které jsou našimi klienty vysoce hodnocené:

KESSELGRUBS FERIENWELT 4*

Nechte se hýčkat v rodinném hotelu Kesselgrubs Ferienwelt, který patří mezi luxusní baby friendly hotely s wellness světem za pouhých 109 EUR.

HOTEL ZUM GOURMET 4*

V tradičním letovisku Ebbs v Tyrolsku. Jako jeden z nejstarších domů v obci provozuje rodina Steindlů - se spoustou lásky a tradice, malý gurmánský hotel Zum Gourmet, kde se můžete ubytovat již od 60 EUR.

VILLA EXCELSIOR

Lázeňské a zimní středisko Bad Gastein je idylicky umístěno na úpatí Graukogelu. Villa Excelsior je obklopena přírodou a svahy, ubytovat se zde můžete již od 51 EUR.

HOTEL KIRCHENWIRT 3*

Hotel Kirchenwirt v srdci Kitzbühelských Alp, obklopen tyrolskými horami. Užijte si vesnici s venkovskou tradicí, která je dodnes v souladu s přírodou za cenu již od 56 EUR.

ukázat celý text

ZA LYŽEMI DO ITÁLIE

 

Itálie je oblíbenou destinací především díky skvělé dopravní dostupnosti. Itálie láká také díky vynikající kuchyni a stylovému ubytování s překrásným výhledem na zasněžené vrcholy. Díky dokonale upraveným dlouhým sjezdovkám je ideální jak pro zkušené lyžaře, tak i pro začátečníky. Dovolenou si zde tak skvěle užijí rodiny s dětmi, Italové mají děti rádi a ve spoustě ohledech na ně myslí a uzpůsobuje se jejich potřebám. Lyžařská střediska nabízí mnoho cvičných sjezdovek a vleků i lyžařské školičky. Rodiče si tak mohou volně frčet po stráních nebo si jen tak relaxovat. Za tímto účelem daydreams nabízí spoustu krásných hotelů s polopenzí. S námi si můžete užít ubytování v Itálii za skvělou cenu například v těchto hotelech, které jsou našimi členy vysoce hodnoceny pro svou kvalitu a přístup:

Hotel Rosalpina 3*

Hotel Rosalpina leží na nádherném místě pouhých pár kroků od středu letoviska Soraga a 2 km od půvabného městečka Moena nazývaného "Víla Dolomit". V tomto hotelu se můžete ubytovat  již od 32 EUR.

Christof Hotel 3*

Je jedno, zda dáváte přednost lyžím v překrásném světě Dolomitů nebo se raději chcete opalovat v údolí Valpustaria, radost ze života je zaručena v hotelu Christof s cenou již od 54 EUR.

Hotel Monte Cervino 3*

Obklopen zelení s nádherným výhledem na ledovec na masivu Monte Rosa, hotel Monte Cervino je vzdálen pouhých 250 metrů od lanovek Frachey a něco více než 1 kilometr od střediska Champoluc, ke kterému je možno dojít pěšky podél potoka Evançon. To vše si můžete užít již od 36 EUR.

ukázat celý text

STÁLE NEVÍTE KAM NA JARNÍ PRÁZDNINY?

Stále ještě nevíte kam s dětmi o jarních prázdninách? Zimní radovánky Vás nelákají a přemýšlíte o místě, kde si společné volno užijete všichni společně? Z bohaté nabídky ubytovacích zařízení daydreams si určitě vyberete. Hotely v historických částech měst si oblíbíte svou malebností a atmosférou. Navštívit tak můžete například Český Krumlov, který je sám o sobě krásný, ale je také perfektním výchozím bodem pro zajímavá místa v nedalekém okolí. Do Prahy můžete přijet nejen za unikátními památkami, ale také třeba za zvířátky v zoo, protože i v zimě je tu rušno. Také zde naleznete mnoho zábavních areálů a muzeí s expozicemi které nadchnou malé i velké.  Na Jižní Moravě si vyberete z nepřeberné nabídky aktivit pro děti a sami si večer můžete odpočinou u sklenky lahodného moku přímo z domácího vinného sklípku. Všude u nás je krásně a určitě si i Vy po zakoupení poukazu nebo členství daydreams vyberete z naší bohaté nabídky, tak abyste si všichni o jarních prázdninách užili volna.

ukázat celý text

ZA ZIMNÍMI RADOVÁNKAMI O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

Blíží se pár dní volna, které o jarních prázdninách trávíte společně s dětmi. Pokud tradičně vyrážíte na hory, pak dozajista oceníte nabídku daydreams a vyberete si z mnoha ubytovacích zařízení, které jsem pro Vás připravili v České republice tradičně k oblíbeným lokalitám patří tradiční Krkonoše se svým Krakonošem, jenž na ně dohlíží, Orlické hory, kde se můžete projít v oblacích, či Jeseníky, které jsou považovány za naše jedny z nejhezčích hor. Vypravit se s námi však můžete i do zahraničních letovisek, pro rodiny s dětmi jsou velmi oblíbené Italské Alpy, kde se zvláště menší děti mohou naučit lyžovat za vedení zkušených instruktorů. Pro více zdatné lyžaře pak bude vhodné Švýcarsko, které Vás uchvátí nejen krásnými svahy, ale také malebnými vesničkami v jejich okolí. Pokud nechcete trávit celé prázdniny mimo domov, pak pro Vás budou ideální krátkodobé pobyty v Rakouských Alpách. Zakupte členství nebo poukaz daydreams a vydejte se vstříc zimním radovánkám.

ukázat celý text

DOPŘEJTE SI ODPOČINEK

Čas vánoční již odezněl a především pro ženy bylo toto období velice náročné a stresující. Je tedy za potřebí nabrat síly a trochu zrelaxovat. Právě pro tuto příležitost jsou ideální naše krátkodobé pobyty v hotelech s wellness programy, které Vám poskytnou příležitost nejen strávit společně čas v klidu a bez starostí co k večeři, ale také využít některou z procedur k uvolnění těla i mysli. Nabídku relaxačních pobytů u nás tak naleznete po takřka celé republice. Vypravit se můžete nejen do známých destinací, jako jsou Karlovy Vary či Mariánské Lázně, ale také třeba na Moravu. Nepřeberné množství hotelů zaměřených na wellness naleznete také za našimi hranicemi. Rozjet se můžete po Německu nebo se vypravit do malebného Švýcarska, kde si vychutnáte krásu hor a ubytovaní budete v hotelech s klasickým duchem, který Vás dozajista pohltí. Zakoupením poukazu nebo členství daydreams, si můžete užívat takřka neomezených možností cestování.

ukázat celý text

PRÁZDNINY JSOU V PLNÉM PROUDU

Prázdniny jsou v plném proudu a děti to doma již nebaví, nudí se a zlobí? Ideální čas využít některý z našich krátkodobých pobytů. Milujete hory? Pak jeďte na hory. Preferujete raději aktivity a nákupy s malými princeznami? Vydejte se do ruchu měst. Pokud raději princové běhají po lesích a bojují s draky, i pro ně máme bohatou nabídku ubytovacích zařízení. Stačí si jen zakoupit poukaz nebo členství daydreams, které v sobě zahrnuje možnost ubytování pro dvě dospělé osoby a až tři děti. Cestujte chytře a dopřejte svým dětem jedinečné zážitky, které jim vykouzlí úsměv na tváři nejen díky novým poznáním, ale především díky společně strávenému času. V našich hotelech se setkáte s příjemnou atmosférou, dopřejete si vynikající gastronomii ve formě polopenze a ještě do konce letošního roku můžete poukazy a členství daydreams získat s výraznou slevou 50%, zadáte-li kód: VANOCE2021

ukázat celý text

UŽ NÁM HEZKY PŘITUHUJE, SJEZDOVKY SNÍH ZAPLŇUJE

Kdo to ještě nestihl, měl by rychle vytáhnout zimní výbavu, zakoupit u daydreams členství nebo poukaz a vyrazit na svahy. Krátkodobé pobyty s daydreams jsou k tomu jako stvořené. Vybírejte z hotelů tuzemských nebo zahraničních. Na svazích se tak můžete prohánět jak u nás v Krkonoších, Jizerských horách a dalších lokalitách, tak ale i v Rakousku, Itálii nebo Francii. Kdo má raději bílou stopu určitě ocení hezké hotely v okolí Šumavských lesů nebo v Německu. Navíc si následně můžete po dobré večeři odpočinout v některém z našich wellness hotelů, kterých máme v nabídce také mnoho. Úsměv na tváři dozajista vykouzlíme i dětem, které si rády hrají ve sněhu a školičky lyžování rodičům ušetří námahu, následně se mohou společně s dětmi radovat z jejich úspěchů.

Stihněte si koupit poukaz nebo členství daydreams do konce roku, a využijte výrazné slevy 50% při zadání kódu VANOCE2021, neváhejte a využijte této jedinečné nabídky.

ukázat celý text

VÁNOCE S DAYDREAMS

Vánoce se blíží, sníh poletuje,

každý se už těší, Ježíšek brzo naděluje.

Ejhle ještě dárky chybí?

Pořiďte je během chvilky.

Kdo by nerad cestoval nové věci nepoznal,

na wellness si užívat, legraci s blízkými zažívat.

Stopu držet s horaly, u večeře zažít spoustu zábavy.

To je dárek jako ze sna s poukazem snadná cesta.

Stačí k tomu velmi málo, koupit poukaz nebo členství,

za pár kliků svojí myší dárek pod stromeček už k Vám fičí.

Navíc sleva veliká, ta každého naláká.

 

Kód VANOCE2021 stačí dát a o 50% se už nemusí jen zdát.

 

S daydreams se nudit nebudete. Šťastné a veselé vánoční svátky

ukázat celý text

CHUMELÍ SE CHUMELÍ

Vyrazte s daydreams na hory.

Kupte si poukaz nebo členství daydreams a užijte si zimních radovánek v našich pečlivě vybraných hotelech a penzionech s polopenzí za skvělé ceny.

Ladovská zima s bílou peřinou a jasně modrou oblohou doslova vybízí ke sjíždění svahů, sáňkování a běžkaření. Užijte si s dětmi stavění sněhuláků, koulování a válení sudů po stráních v některém z našich ubytovacích zařízení po Čechách nebo v zahraničí.

Dáte-li raději přednost relaxaci a odpočinku, pak Vás určitě po procházce zmrzlou přírodou potěší některý z našich wellness pobytů.

Cestujte s daydreams chytře a vyzkoušejte naše krátkodobé pobyty, dokud to ještě jde.

Nabídku ubytování pro Vás neustále rozšiřujeme nejen v Čechách, ale již brzy i na Slovensku. Máte se na co těšit.

Plňte si své sny s daydreams

ukázat celý text

VÁNOČNÍ ČAS V KARLOVÝCH VARECH

Karlovy Vary jsou proslulé nejen lázeňstvím se svými 79 teplými, minerálními a léčivými prameny, kdy se jich 13 používá k pitné ozdravné kůře a 14. pramen pana Bechera to tradičně zakončuje, ale také krásným historickým prostředím z dob Karla IV. Procházka po promenádě se stane nejen kulturním, ale také společenským zážitkem. Karlovy Vary jsou celkově o pohodě, relaxaci a odpočinku. Můžete si užívat wellness, vyjít si do malebné přírody nebo si zahrát třeba golf na prvním republikovém golfovém hřišti. V době předvánoční však určitě stojí za návštěvu zámeček Dubí, který ve svých útrobách schovává ducha Vánoc. Je totiž prvním a jediným vánočním domem v České republice, který přináší návštěvníkům takřka nekončící inspiraci na vánoční výzdobu. Andělská kavárna snad u každého navodí pohádkový vánoční čas. Nechte se proto i Vy hýčkat duchem Vánoc, například v našem partnerském ubytovacím zařízení na Statku Bernard, kde si můžete vyzkoušet některé z tradičních řemesel a děti dozajista potěší možnost pohladit si třeba ovečku nebo jiné z tamních domácích zvířat. Rozmazlovat Vás oproti tomu budou v Spa Hotelu Anglický Dvůr, který se nachází v samotném srdci Karlových Varů a poskytne Vám mnoho variant léčebných kůr. Stačí si jen vybrat, který vánoční příběh je ten Váš.

 

 

ukázat celý text

ZIMNÍ DOVOLENÉ

Pro milovníky zimních sportů začíná to nejkrásnější období v roce. Dobře upravené sjezdovky, zasněžené kopce a krásná zimní krajina, to vše naznačuje, že je na čase oprášit své vybavení na hory a je jedno zda se bude jednat o lyže, běžky, snowboardy, sáňky nebo sněžnice.

Určitě se rozmýšlíte, zda dát přednost dlouhému pobytu, z kterého však vždy po návratu prohlásíte „potřebuji další dovolenou“, nebo zda zvolit krátké pobyty, kterých si během zimy můžete dopřát hned několik za sezónu. Krátké dovolené mají tu výhodu, že člověk předem ví, že u jedné nezůstane a nemá tak tendenci stihnout vše za jeden pobyt, protože jak všichni víme – to se prostě nedá. 

Náš koncept daydreams je proto ideální volbou jak spojit příjemné s užitečným a jak při svých krátkých, ale častých dovolených ušetřit. Nabízíme vyhledávané cíle pro zkušené i začínající lyžaře, snowboardisty nebo jen milovníky dlouhých procházek. Možností zábavy je nespočet tak proč nevyzkoušet postupně všechny. Naše daydreams hotely nabízejí ideální zázemí pro všechny tyto aktivity.

Jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice je bez pochyb obec Boží Dar (1028 m n. m.), která leží na hranici s Německem pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Zde Vás přivítáme ve starobylém hotelu Zelený Dům patřícího k několika málo dochovaným kulturním památkám Božího Daru. Pouhých 120 km od Prahy, 100 km od Plzně a 15 km od Karlových Varů najdete kompletní zázemí špičkového lyžařského střediska. Samozřejmostí jsou uměle zasněžované sjezdovky a jejich denní úprava. Každoročně modernizovaný systém výroby technického sněhu posílil o dalších pět sněhových děl. Můžete si zajezdit celkem na 31,5 km sjezdovek s 5 lanovkami, 11 vleky a 5 lyžařskými pásy dětských parcích. Pokud patříte mezi milovníky běžek určitě si přijdete na své a vyberete některou z více než 120 km různě náročných běžeckých tratí. Božímu Daru se také říká Ježíškovo městečko. To, že na Božím Daru bydlí Ježíšek a že tu vyřizuje svou poštu možná mnoho dětí ani jejich rodičů neví. Nejlepší na tom je, že děti nemusí čekat na Vánoce a mohou se „setkat“ s Ježíškem hned na několika místech po celý rok. Vydejte se po stopách Ježíška a po absolvování Ježíškovy cesty získají děti malé dárky. Po celý rok tu též lze zanechat svá přání na Ježíškově poště. Toto je jen jeden z mnoha typů jak využít náš daydreams poukaz nebo daydeams členství.

ukázat celý text

KOUZELNÁ PODZIMNÍ PRAHA

Podzimní Praha doslova vybízí k procházkám. Nejkrásnější metropole střední Evropy toho může opravdu hodně nabídnout, ne nadarmo se jí říká stověžatá. Udělejte si procházku třeba na Petřínskou rozhlednu nebo podél Vltavy, kde vás doslova okouzlí romantická atmosféra. Kampa je oblíbeným místem zamilovaných, kde uprostřed barvami zalitého parku a zurčící vodou za sebou vznikl nejeden román. Klasické památky spadající do seznamu kulturního dědictví UNESCO snad není třeba ani zmiňovat. Kdo by neznal slavný Orloj navazující na Staroměstské náměstí, nebo malebné uličky, kterými se dostanete až k monumentálnímu Pražskému hradu. Při svých procházkách oceníte i spousty restaurací nabízejících klasickou českou kuchyni. Večer nezapomeňte zavítat do pivnice na ochutnávku zlatého moku nebo do jednoho z mnoha pražských divadel. V Praze si zkrátka každý najde to své. Ubytovat se můžete v některém z našich pečlivě vybraných hotelů s rodinnou atmosférou, kde se budete cítit příjemně a můžete si zde například nerušeně přečíst některou z legend, kterými je Praha doslova opředena.

Vyberte si svůj daydreams hotel v Praze, ve městě neomezených možností. 

 

ukázat celý text

DAYDREAMS KONEČNĚ  V ČESKU

Koncern freedreams, který na trhu působí již přes 20 let se nyní rozšiřuje i o Českou republiku. Jedná se o jedinečný projekt, zahrnující pobyty v pečlivě vybraných hotelech. Hotely musí splňovat vysoké daydreams standardy, aby uspokojily i nejnáročnější klientelu. Samozřejmostí je kvalitní stravování formou polopenze (snídaně i večeře), které jsou již obsaženy v ceně nabízeného ubytování. Všechny hotely se nacházejí v turisticky zajímavých oblastech, tudíž je pouze na vás, zda se rozhodnete objevovat krásu hor, posedět u dobrého vína, relaxovat či s dětmi vyrazit na zábavné stezky. Většina hotelů nabízí rodinné pokoje či apartmány pro 2 dospělé osoby a až 3 děti.

Výhodou tohoto konceptu je především možnost získat za zvýhodněnou cenu, minimálně o 30% avšak až o 60% nižší cenu ubytování s polopenzí, než za jakou je daný hotel dostupný běžným hostům. Navíc, za mnoho let zkušeností si hotely našich členů váží a chovají se k nim nadmíru přátelsky. Možná i díky tomu máme každoročně více jak 2 milióny rezervací.

Koncept daydreams staví na ročním členství a jednorázových dydreams poukazech.

 

Freedreams je dceřinou společností mediální skupiny  Hubert Burda Media  a součástí  BurdaDirect Gruppe.

ukázat celý text

PŘÍBĚH SNU DAYDREAMS

Náš příběh se začal odehrávat v polovině 80. let 20. století v Nizozemsku. Výhodná nabídka ubytování byla vždy uveřejněna v některém z populárních periodik. Na počátku 90. let 20. století převzali koncept daydreams tři lidé, ze třech zemí. Nově se tak koncept rozšířil do Nizozemska, Belgie a Německa. Projekt se stal velice oblíbeným a postupně se zapojovaly i další země v Evropě. V průběhu let se projekt přehoupl z tištěné propagandy do online světa, čímž oslovil ještě více zákazníků, kteří jej pravidelně využívají a stávají se tak dlouhodobými členy. O celoevropské oblibě daydreams svědčí i skutečnost, že během kritického roku 2020 si přes daydreams naši členové rezervovali více než 2 miliony pobytů.

Koncept cenově dostupného krátkodobého ubytování s polopenzí vyhovuje neustále více lidem, kteří v hektické době potřebují alespoň na chvilku změnit prostředí, odpočinout si od všedního ruchu a načerpat nové síly.

 

Daydreams nabízí neustále nové hotely, kterých má v současné době přes 2000 po takřka celé Evropě.

Jak vidíte, plnit si své sny je možné. Plňte si i vy své sny s daydreams a cestujte chytře

 

ukázat celý text

KRÁTKÉ, ALE ČASTÉ DOVOLENÉ

23.11.2020

 

Prodloužené víkendy nebo tolik oblíbené eurovíkendy je něco, na co jsme si za posledních 15 let dobře zvykli. Dlouhá dovolená je určitě důležitá, ale na rozdíl od prodlouženého víkendu se musí plánovat delší dobu dopředu, musí se sladit termíny s přáteli a v práci, a především je výrazně dražší.

 

Koncept krátkých dovolených je něco, co nás dokáže rychle vzpružit a zrelaxovat. Přinášíme do České a Slovenské republiky lety prověřený německý koncept daydreams. Spolupracujeme s hotely, které chtějí využívat svoji volnou kapacitu i za levnějších podmínek, a tak dokážeme našim zákazníkům nabídnout ubytování zdarma – zaplatí si pouze polopenzi. Právě proto je možné v případě poukazu nabídnout pouze kratší časové úseky do 3 noclehů. Majitelé členstvít mají počet nocí neomezený a záleží vždy na nabídce vybraného hotelu.

 

Princip je jednoduchý:

 • Zakoupíte poukaz nebo členství nyní
 • Když budete vědět, že se blíží termín vaší dovolené, zjistíte si na našich webových stránkách dostupnost hotelu v lokalitě, která Vám vyhovuje. 
 • Jednoduše přes náš web provedete rezervaci ubytování a svůj poukaz vyčerpáte.

 

Koncept daydreams přináší do České republiky a Slovenska nadšený cestovatel a horal Michal Tyšer. Celou svou profesní dráhu věnuje obchodu a managementu firem, proto dobře ví, jak jsou krátké vzpruhy důležité. Když se mu podařilo najít daydreams koncept v zahraničí, řekl si, že něco takového v Čechách chybí. Domluvil se s vedením firmy v Holandsku a rozjel českou a slovenskou pobočku. Neustále pracuje na rozšíření nabídky, i když již teď je opravdu z čeho vybírat. Přidejte se k nám na FB a sledujte všechny novinky. A pokud rádi cestujete, vyzkoušejte si buď poukaz nebo rovnou členství.

ukázat celý text